ברוכים הבאים לMutual Goals חברת נדל"ן בבעלות פרטית המתמחה בקידום, פיתוח, ניהול ומכירה של דירות ובתי מגורים כמו גם נכסים מסחריים בפריים לוקיישנס.

הידע והניסיון שלנו

לחברתנו למעלה מ-20 שנות ניסיון בהשקעות ופיתוח נדל"ן בספרד, קפריסין, ארה"ב וישראל. שלומי חכים, מייסד ומנכ"ל Mutual Goals, מומחה בעל מוניטין רב בתחום זה.

המומחיות שלנו

משנת 2013 Mutual Goals פועלת בתחום מימון ויזום פרויקטי נדל"ן, ביצוע השקעות לטווח קצר-בינוני והשקעות אסטרטגיות לטווח ארוך. החברה הרחיבה את פעילות הנדל"ן שלה למגורים הן בספרד והן בקפריסין.

התוצאות שלנו

הצוות שלנו השלים מספר רב של פרויקטי נדל"ן אשר כללו שיפוץ מבנים ובניית מבנים חדשים, ומכירתם בתשואה גבוהה למשקיעים. ללקוחותינו נהנים מאפשרות השקעה ורכישה של מגוון נכסי נדל"ן איכותיים ומודרניים למגורים או מכירה.

איכות

החברה מתמחה בליווי משקיעי נדל"ן ומחוייבת לשירות ברמה הגבוהה ביותר. לחברה מוניטין מוכח בשווקים בהם היא פועלת ולצוותים המקומיים של החברה שליטה בכל שלבי הפרויקט, החל משלב התכנון והעיצוב ועד השירותים ללקוח לאחר המכירה.

מיקומים מרכזיים
מומחים בהשקעות נדל"ן בינלאומיות

Spain Spain Spain
ספרד | ברצלונה, דל ואייז, מארזמה, איביזה, מדריד
כאשר אתם רוכשים, שוכרים או משקיעים עם Mutual Goals ספרד, אתם בוחרים בחברה שעבודתה מקיפה שירותים וידע הרבה מעבר לבניית הנכס. אנו שמים דגש על עיצוב וביצוע כבר מתהליך התכנון ועד לבחירת החומרים, המתקנים ואיכותם.Mutual Goals היא לא עוד חברת בנייה. רכישה, השכרה או השקעה בנכסים שלנו כוללת ליווי מקצועי ואיכותי של אנשי מקצוע מומחים בתחומם. האסתטיקה וסטנדרט הבניה שלנו מתחילים כבר בתהליך התכנון ומנחים גם בחירת החומרים והאביזרים המושקעים בנכסים שלנו.

הצוות שלנו מחויב לספק את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותינו, להבטיח שהפרויקט יסתיים בזמן, במסגרת התקציב, ובסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות.
Cyprus Cyprus Cyprus
קפריסין | לב העיר ניקוסיה
ב-Mutual Goals Cyprus, מבינים את הפוטנציאל של שוק הנדל"ן הקפריסאי. לכן, איתרנו נכסים ייחודיים ואיכותיים במיקומים אסטרטגיים העונים על דרישות השוק המקומי והזר. הנכסים שלנו נועדו לשקף את אורח החיים התרבותי של קפריסין ולחלוק כבוד להתפתחותה ההיסטורית והמודרנית, תוך סיפוק צרכי הלקוחות שלנו לתשואה ו/או מגורים.

אנו מבינים את החשיבות של השקעה בשוק יציב, ואנו מייעצים ללקוחותינו את קפריסין כאפשרות נכונה להשקעה.

מיקומים מרכזיים בספרד

ברצלונה, מדריד, איביזה

מיקומים מרכזיים בקפריסין

לב העיר ניקוסיה
אנו נותנים עדיפות לצרכים ולהעדפות שלך

אנו מחויבים לספק ייעוץ יוצא דופן להשקעות נדל"ן. אנו מלווים באופן פעיל כל שלב ושלב במסע הנדל"ן שלך/של הלקוחות שלנו, ומספקים פתרונות מותאמים אישית העונים על צרכים והעדפות ייחודיות. אנו מציעים מגוון מקיף של שירותים ותמיכה כדי להבטיח את הצלחת הלקוח שלנו ברכישות ובהשקעות נדל"ן למגורים.

פרויקטים שהסתיימו
15
מנהלים נכסים בכ מליון יורו
€150 מליון
יחידות דיור שנמכרו
160
אנו פועלים ב ערים שונות
7
אם יש לך שאלות כלשהן, הסוכנים המומחים שלנו כאן כדי לעזור.
ההודעה נשלחה בצורה נכונה
בדוק את נתוני הטופס
משרד ראשי ספרד

C/ Balmes, 193 Entresuelo 6
CP. 08006, Barcelona, España

משרד ראשי קפריסין

25 Andrea Michalakopoulou Street, office 103
1075, Nicosia, Cyprus

משרד ראשי ישראל

הפרסה 31
תל אביב, ישראל
:טלפון +972 84999357