קצת עלינו
אנחנו מספקים שירותי נדל״ן איכותיים ומקיפים
דף הבית / עלינו

ברוכים הבאים לMutual Goals חברת נדל"ן בבעלות פרטית המתמחה בקידום, פיתוח, ניהול ומכירה של דירות ובתי מגורים כמו גם נכסים מסחריים בפריים לוקיישנס.

עם נוכחות מקומית חזקה במדינות בהן אנו פועלים, אנו מחויבים לספק שירותי נדל"ן באיכות הגבוהה ביותר ללקוחותינו.

משנת 2013 , Mutual Goals עוסקת במימון ופיתוח נכסים, וביצוע השקעות אסטרטגיות.

הצוות שלנו השלים מספר רב של פרויקטים, בניית נכסים חדשים וושיפוץ ושחזור בניני מגורים, מה שמבטיח שללקוחותינו תהיה גישה לרכישה והשקעה של יחידות מגורים איכותיות ומעוצבות בסטנדרט גבוה.

Mutual Goals, נוסדה בישראל בשנת 2003 על ידי שלומי חכים, שהיה אז עורך דין ומנהל משרד עורכי דין בתל אביב

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בהשקעות ובניה למגורים בישראל, ספרד, קפריסין וארה"ב, שלומי חכים בנה מוניטין רב כמומחה בתחום זה.

מאז 2013, Mutual Goals מתמקדת בהרחבת פעילות הנדל"ן למגורים בשוק הספרדי. עם מספר פרויקטים למגורים בברצלונה, מדריד, קוסטה בראווה, סנט חוגט דל ואייז, מארזמה והאי איביזה.

ל-Mutual Goals נוכחות חזקה בשוק הנדל"ן הספרדי. חלק מהפרויקטים שלה נמצאים בשלבים סופיים של מכירה או לאחר מכירה, בעוד שאחרים נמצאים בשלבי בנייה או בשלב של תכנון ורישוי.

בשנת 2021, Mutual Goals הרחיבה את פעילותה לקפריסין. זאת לאחר שבאופן אישי ומקצועי, לשלומי חכים למעלה מ-20 שנות הכרות מעמיקה בשוק הנדל"ן בקפריסין. לאחר ניתוח מעמיק של השוק Mutual Goals זיהתה כי השוק המקומי בקפריסין זקוק להיצע דירות למגורים במקומות מרכזיים. בהתאם Mutual Goals החלה בפעילות ענפה בקידום ופיתוח פרויקטי נדל"ן בעיר ניקוסיה, בירתה של קפריסין.

15

הפרויקטים הסתיימו

150M

מנהלים נכסים בכ מליון יורו

160

יחידות דיור שנמכרו

7

אנו פועלים ב ערים שונות
צוות מסור ומקצועי