התהליך שלנו
שירות ותמיכה יוצאי דופן
דף הבית / החברה

Mutual Goals, מתמחה בניתוח פיננסי, ניהול משפטי, ניהול פרויקטים הכולל שירות נלווה למשקיע או לרוכש של מכירה והשכרה. אנו גאים באפשרות לתת לך השקעות נדל"ן שמותאמת למטרות ההשקעה שלך.

ניתוח פיננסי

האנליסטים המיומנים שלנו מעריכים ומנתחים את מגמות השוק, מבצעים בדיקת נאותות וכל זאת בכדי לספק תובנות השקעה מקיפות. ההשקעות שלך בנויות על בסיס איתן של כדאיות פיננסית ורווחיות לטווח ארוך.

ניהול משפטי

הצוות המשפטי המנוסה שלנו מבטיח הפחתת סיכונים. אנו מטפלים ברכישת הנכסים, החוזים, ופותרים את המורכבויות המשפטיות להגנה מלאה על הרוכשים ולעסקה בטוחה.

ניהול הפרויקטים

מתכנון ועד בקרת איכות, אנו מנהלים את התקציבים, הבנייה ומספקים חווית השקעת נדל"ן העולה על הציפיות. יתר על כן, אנו שומרים על תקשורת מתמדת עם המשקיעים שלנו, מספקים עדכונים שוטפים ומעדכנים אותם בכל שלב ושלב.

תיאום מכירות והשכרה

מנהלי המכירות שלנו לוקחים אחריות ישירה על פעולות השיווק והמכירות, תוך שיתוף פעולה הדוק עם חברות תיווך מקומיות ובינלאומיות. בנוסף, אנו מטפלים בהשכרה, מפקחים על הניהול והתחזוקה של הנכס, ושואפים למקסם התשואה שלך תוך מתן תמיכה מתמשכת להשקעות שלך.

מיקומים מרכזיים בספרד

ברצלונה, מדריד, איביזה

מיקומים מרכזיים בקפריסין

לב העיר ניקוסיה

אנו מחויבים לספק ייעוץ יוצא דופן להשקעות נדל"ן. ממבחר הנכסים שלנו, אנו מחייבים להתאמת השקעת הנדל"ן הרצויה עבורך. עם גישה מעשית, אנו עוסקים באופן פעיל בכל שלב ושלב במסע הנדל"ן שלך, ומספקים פתרונות מותאמים אישית העונים על צרכים והעדפות ייחודיות.

אנו מציעים מגוון מקיף של שירותים ותמיכה כדי להבטיח את הצלחת הלקוח שלנו ברכישות ובהשקעות מגורים.

שליחות ומסירות
אנו מחויבים לספק שירות יוצא דופן להשקעות נדל"ן

משקיעים ורוכשים מMutual Goals נהנים משירות וליווי מקצועי של מומחי נדל"ן בייזום וניהול נכסים על מנת לאפשר להם רכישת נכס למגורים והגשמת תשואה מירבית. המקצועיות והידע באיתור נכסים מגוונים וייחודיים וכן בפיתוח נכסי נדל"ן הם הנכס יקר הערך המוצע ללקוחותינו.

תמיכה מקיפה בהשקעות
אנו נוקטים בגישה מעשית לאורך כל מסע ההשקעה שלך בנדל"ן.

מההקשעה הראשונית ועד לשירותים הנלווים לאחר המכירה, אנו מעורבים באופן פעיל בכל שלב ושלב בתהליך. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי להגדיר יעדים הדדיים, לנהל רישוי, לפקח על הבנייה ולמקסם את תשואות ההשקעה שלהם.

גישה אישית
אנו נותנים עדיפות לפתרונות מותאמים אישית העונים על צרכים והעדפות ייחודיות.

בין אם הלקוחות שלנו מחפשים סגנון מגורים מסורתי או עיצוב רענן וחדשני, אנו עובדים איתם בשיתוף פעולה הדוק כדי להבין את הדרישות הספציפיות שלהם. הגישה הממוקדת בלקוח שלנו מבטיחה שאנו מספקים פתרונות מותאמים להתאמה עם ההעדפות והמטרות שלהם.

מגוון רחב של שירותים
אנו מציעים מגוון מקיף של שירותי נדל"ן ותמיכה.

אנו מספקים חבילה שלמה של שירותים כדי לענות על הצרכים המגוונים של לקוחותינו. החל בסיוע בפניה לקבלת משכנתאות ושמאות וכלה בהצעת שירותי עיצוב פנים, אנחנו כאן כדי להדריך את לקוחותינו מתחילת הדרך ועד קבלת הנכס המוגמר, כדי להבטיח הליך רכישה פשוט ומוצלח.